Спеціальні потреби

Світова спільнота вживає заходів у боротьбі з вірусом H1N1


Влада Мексики докладає максимум зусиль, аби взяти під контроль спалах вірусу H1N1, який швидкими темпами поширюється серед людей в країні та поза її межами. Школи і підприємства закриють на п’ять днів. Президент країни Феліпе Кальдерон закликає людей залишатися вдома 5-го травня під час найбільшого державного свята Мексики – Дня незалежності.

У четвер мексиканські високопосадовці заявили, що кількість підтверджених випадків зараження вірусом H1N1 в країні сягнула 300 осіб, серед яких – 12 смертельних випадків. Втім міністр охорони здоров’я країни зазначає, що кількість людей, які звертались по допомогу із симптомами грипу, зменшилась, що може свідчити про зменшення загрози поширення вірусу.

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомляє про виявлення вірусу грипу в одинадцяти країнах світу. У США, зокрема, виявлено 109 випадків зараження. У багатьох штатах школи закриті на карантин. Влада заохочує людей відкласти поїздки за межі країни.

ВООЗ закликає всі країни уважно контролювати поширення вірусу.

У Люксембургу для обговорення цієї проблеми відбулася спеціальна зустріч міністрів Європейського Союзу. Для вироблення спільної стратегії боротьби з поширенням свинячого грипу представники Асоціації країн Південно-Східної Азії планують зібратися наступного тижня.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG