Спеціальні потреби

Українська економіка очима американських інвесторів


Нова адміністрація США у свої перші сто днів намагається виробити свою політику щодо окремих країн, зокрема одного зі своїх стратегічних партнерів у Східній Європі – України. Українські високопосадовці, які останні два тижні відвідують Вашингтон, намагаються донести новій адміністрації, що Україна залишається стабільним партнером для США. Зі свого боку цього тижня делегація високого рівня із США відвідує Україну, щоб підтвердити свої наміри розвивати дружні відносини і на місці оцінити ситуацію в Україні.

Не погано ідуть справи між США та Україною і у сфері економічних взаємин. Президент Американсько-української бізнес-ради Морґан Вільямс каже, що його організація вже цього тижня прийняла у свої ряди 106-ту компанію-члена. За його словами, американські інвестори вірять у перспективу і не збираються покидати Україну, незважаючи на тимчасову кризу:

«Адміністрація Обами заявляє про те, що продовжуватиме підтримувати Україну і про те, що Україна не стане жертвою перегляду стосунків з Росією. Цього тижня в Україні працює делегація високого рівня з США. Високопосадовці з Державного департаменту США, Ради національної безпеки, Міністерства фінансів та економічного департаменту Білого дому. Четверо людей приїхали, щоб зробити оцінку ситуації і передати месидж від нової адміністрації.

Високопосадовці з України, зокрема секретар Ради національної безпеки та віце-прем’єр-міністр також побували минулими тижнями у Вашингтоні. Отже на цьому етапі відбувається досить активний обмін думками на рівні виконавчих органів. Тому ми передбачаємо продовження дуже добрих взаємин між США та Україною, особливо у сфері бізнесу. Україна мусить продовжувати будувати свою економіку, розвивати бізнес. Це створює робочі місця, які дають зарплату, а це у свою чергу потрібно для демократії, для майбутнього України».

Дивіться повну версію інтерв’ю англійською мовою
Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG