Спеціальні потреби

Обама закликав Конгрес ухвалити пакет стимулювання економіки


Президент США Барак Обама висловив очікування, що Конгрес якнайшвидше ухвалить пакет із стимулювання американської економіки. У п'ятницю він зустрівся з лідерами демократичної більшості та республіканської меншості. Він попередив, що американська економіка переживає небувалу кризу, але висловив переконання, що стимуляційний проект дасть можливість створити три, чотири мільйони нових робочих місць.

Президент також наголосив на необхідності ретельного контролю над використанням грошей виділених на підтримку економіки. Один з учасників зустрічі, республіканець Джон Богнер повідомив після зустрічі, що законодавці єдині у тому, що економіка потребує значних стимуляційних ресурсів.

У четвер же ввечері, виступаючи у Державному департаменті США, Барак Обама оголосив про призначення спеціальних посланників до Близького Сходу та авгансько-пакистанського регіону. Ними стали колишній сенатор Джордж Міччел, який найближчим часом відбуде на Близький Схід та колишній посол США в ООН Ричард Голбрук.

США вважають обидва регіони стратегічними для збереження миру у світі. Президент Обама висловив стурбованість кількістю жертв у останньому ізраїльсько-палестинському конфлікті і повідомив, що США готові виділити значні ресурси на допомогу у відбудові інфраструктури палестинських територій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG