Спеціальні потреби

Мішель Обама – нетрадиційна дружина політика


У понеділок на з`їзді Демократичної партії, серед інших, найбільшу і найважливішу промову у своєму житті зробить Мішель Обама. Традиційно потенційні перші леді зосереджують увагу на особистих рисах своїх чоловіків. Однак Мішель Обама – далеко не традиційна дружина політика. Можливо, саме завдяки походженню із робітничого класу, Мішель стала першим порадником свого чоловіка.

Її брат Креґ Робінсон зазначив: «Батьки завжди виховували нас так, щоб ми не почували себе ані гіршими, ані кращими від інших. Мама хотіла, щоб ми почувалися впевненими у собі».

Саме ця впевненість привела 44-річну Мішель із південного Чикаго у Прінстонський і Гарвардський університети, а згодом у престижну юридичну фірму, де вона й познайомилась із молодим харизматичним юристом.

Мішель Обама: «Десь через місяць Барак запросив мене на побачення. Я подумала: «Ні, це дуже безтактно. Я отримала запрошення і я одназу на нього погоджуся?» Відтак пройшов ще майже місяць, коли відбулося наше перше побачення».

На злеті своєї кар`єри обоє дійшли висновку, що допомога громаді їх мотивує більше, аніж гроші. І коли вони створили сім`ю, Мішель зрозуміла, що саме це – справжня її пристрасть. На теперішньому етапі життя для неї найважливіше, щоб її діти почувалися в безпеці і були щасливими. Попри виснажливу кампанію, обидві доньки, яким зараз 7 і 10 років, залишаються для сім`ї пріоритетом.

Як і інші дружини кандидатів, Мішель найкраще з усіх знає позитивні риси свого чоловіка:

«Він надійний чоловік, я в цьому переконалася і вірю в це, зрештою як і ви, хіба не так?»

Однак виборчі перегони не завжди давалися легко. На якийсь критики поставили під сумнів патріотизм Мішель після такої її заяви:

«Вперше за своє доросле життяя справді пишаюся своєю країною».

Олії у вогонь долили карикатури на обкладинках журналів, на що Барак Обама відреагував так:

«Якщо вони намагаються зробити мішенню у цій кампанії Мішель, то я раджу їм бути обережними».

Однак дружину кандидата це ніяк не знеохочує: «Знаєте, це частина політики. Будуть злети, будуть падіння, і ви мусите бути до цього готовими. Нас це загартувало».

Все ж таки є питання, яке непокоїть Мішель, – це мода: «Насправді я не дуже переймаюся модою, але люблю гарно виглядати. Я така як є. Я Мішель Обама, яка живе в Чикаго і Одружена з Бараком. І це все».

І можливо, залишаючись сама собою, Мішель зможе підкорити тисячі американців:

«Я не хочу змальовувати нас тими, ким ми насправді не є. Так, я гучна жінка, я жартую над своїм чоловіком. Але він неймовірно розумна людина, він знає як обходитися із сильною жінкою. Це і є одним із аргументів, чому він може бути президентом, тому що він знає, як поводитися зі мною».

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG