Спеціальні потреби

Військова служба в Іраку зменшиться із 15 до 12 місяців


Джордж Буш заявив, що завдяки значному покращенню ситуації в Іраку, стало можливим скоротити термін перебування американських військовослужбовців у цій країні.

Починаючи з першого серпня бійці служитимуть в Іраку 12 місяців замість попередніх 15. Джордж Буш вважає, що ситуація в Іраку демонструє ознаки стабільності, а кількість збройних сутичок в країні зараз найменша з 2004-го року. За словами американського президента, армія США відіграє зараз здебільшого функцію підтримки для місцевих сил безпеки.

Цього ж дня Буш підписав ще один документ, яким посилив повноваження директора з національної розвідки і перерозподілив повноваження 16 американських спецслужб.

Указ надає теперішньому директору розвідки Майку МакКонелу можливість доступу до будь-якої розвідувальної інформації, зібраної представниками інших спецслужб. Крім того МакКонел отримає більший вплив на розподіл бюджету розвідувального відомства і зможе самостійно здійснювати закупівлю супернової техніки, як наприклад сучасних супутників шпигунів.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG