Спеціальні потреби

Обама і МакКейн розпочали тиждень з візиту до лікарів


Вибираючи нового президента своєї країни, американці зважатимуть на багато факторів – погляди кандидатів на зовнішню політику, на економіку, війну в Іраку, а також і на стан їхнього здоров`я. За цим останнім показником 46-річний здоровань Барак Обама безперечно мав би переважати 71-річного ветерана Джона МакКейна. Втім на початку цього тижня з медичними проблемами до лікарів звернулися обидва.

Чорношкірий демократ, зробив обстеження стегна, пошкодженого під час гри в баскетбол зі своїм персональним тренером. Принаймні так сказав Обома, зустрічаючись з бійцями в Іраку.

Втім пошкоджена нога не завадила Обамі продемонструвати, чого він навчився у свого тренера і він легко викликав ейфорію в публіки під час своєї гри. Пристрасть Обами до спорту і баскетболу зокрема відома багатьом. Він ходить у спортзал шість разів на тиждень і на рівних змагається з 20-літніми, хоч йому вже далеко за 20.

Сімейний лікар Тіффіні Лукас зазначає: «Дух змагання притаманний багатьом з нас, ви хочете показати цим двадцятилітнім, чого варті. У цьому нема нічого поганого, просто будьте готовими заплатити за це відповідну ціну, коли гра скінчиться».

Після обстеження, лікарі сказали, що нічого немає страшного, пацієнт скоро знову буде бігати.

Що стосується МакКейна, то і вік у нього поважніший, і привід звернутися до лікаря – серйозніший. МакКейн, який переніс рак шкіри в минулому, знову здав аналізи на меланому. В його штабі кажуть, що зразки взятої шкіри будуть проаналізовані лише для перестороги. Це ж підтвердив і сам МакКейн:

«Лікар сказала, що я в порядку. Вона взяла невеликий шматочок шкіри з моєї щоки і сказала, що відправить його на біопсію, щоб переконатися, що все гаразд».

Потім МакКейн, який, здається, ніколи не виходить на вулицю без своєї армійської кепки, закликав американців остерігатися сонячних опіків:

«Пам’ятайте, багато пошкоджень, які людина отримує від сонця в молодому віці, часто мають наслідки пізніше в житті – і це завершення моєї лекції з дерматології на сьогодні».

При зрості метр 88 сантиметрів, природно, що Обамі подобається баскетбол. У віці 71 рік – зрозуміло, що МакКейн вибирає прогулянки пішки:

«Я би хотів пройтися великим каньйоном, скажімо, з Ленсом Армстронгом. Йому, можливо, доведеться десь мене і почекати, але все одно це було би цікаво».

Як виявилось – візити до лікарів не виявили надто серйозних загроз для здоров’я кандидатів. Втім вони показали, як прискіпливо преса і суспільство готові обговорювати навіть найменші дрібниці з життя потенційних лідерів своєї країни.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG