Спеціальні потреби

США видiлили додатковi кошти на воєннi операцiї


Сто шістдесят два мільярди доларів найближчим часом буде виділено з бюджету США на війни в Іраку та Афганістані. Відповідний законопроект сьогодні підписав президент США Джордж Буш. У документі також не вказано дати виведення американських солдатів з Іраку.

Виступаючи у понеділок у Білому Домі, Буш сказав, що Америка мусить гарантувати своїм солдатами за океаном підтримку та має бути їм вдячна за службу. Він похвалив законодавців за співпрацю під час гoлосування за законопроект.

Нові фінансові вливання підуть на військові операції в Іраку та Афганістані до часу, коли наступний президент США займе кабінет у січні 2009 року.

Буш свого часу чітко висловлювався проти бажання демократів, які контролюють більшість у Конгресі, встановити граничний термін виведення військ з Іраку. В додаток до нових фінансових надходжень на війни в Іраку та Афганістані в законопроекті передбачені 465 мільйонів доларів на допомогу Мексиці та країнам Центральної Америки, які борються з насильством та торгівлею наркотиками.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG