Спеціальні потреби

Гiларi Клiнтон зняла свою кандидатуру


Сенатор від штату Нью-Йорк Гіларі Клінтон оголосила, що знімає свою кандидатуру з передвиборчих перегонів на посаду президента США і висловила свою повну підтримку іншому кандидатові однопартійцю - Бараку Обамі.


У зверненні до своїх прихильників Клінтон сказала, що й надалі буде працювати для них - як тільки зможе, і закликала їх підтримати єдиного кандидата від демократів у змаганні за Білий Дім i її колишнього конкурента - Барака Обаму.

Втім, таку заяву Гіларі Клiнтон не усі сприйняли оптимістично. Дехто з присутнуiх розчаровано зітхали і опускали великі пальці рук донизу, висловлюючи їй таким чином свою незгоду. Але сенатор наголошувала, що Демократична партія це як єдина велика сім'я, яка мусить об'єднатися задля кращого майбутнього.

В таборі Обами таку заяву сенатора Клiнтон зустріли з радістю. Стратеги чорношкірого кандидата назвали її виступ ''дуже щирим''.

Тим часом останні опитування громадської думки показують, що ті, хто підтримував Клінтон, не обов'язково підтримають на виборах в листопадi Обаму. Лише 60 відсотків з них сказали, що підтримають Обаму, а 17 процентів уже заявили, що голосуватимуть за кандидата від республіканців МакКейна. Ще 22 відсотки говорять, що прийшли б на голосування лише в тому випадку, якби кандидатом у президенти від демократів була Гіларі Клінтон.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG