Спеціальні потреби

У Пенсильванії триває напружений поєдинок Обами і Клінтон


Під час попередніх виборів у Пенсильванії, які відбуваються у вівторок, Гілларі Клінтон сподівається перемогти із великою перевагою. Представники Барака Обами погоджуються з тим, що у його опонента шансів перемогти більше. Однак вони розраховують на невелику різницю в голосах.

Кандидати вдавалися до усіх можливих методів, щоб сподобатись виборцям. Брали участь навіть у спортивних та комедійних шоу. Але сьогодні їм не до жартів. Попередні вибори у Пенсильванії визначальні для обох кандидатів. Перемога Гілларі Клінтон дасть їй можливість залишитися у перегонах. Перемога Барака Обами фактично забезпечить йому номінацію єдиного кандидата в президенти США від Демократичної партії.

Електорат у Пенсильванії на рідкість неоднорідний. Жінки, робочий клас, афроамериканці, студенти. Але всі вони – аудиторія для жорсткої реклами та сміливих заяв. В антирекламі проти Обами прихильники Клінтон демонструють зображення Осами Бін Ладена та натякають, що Обамі він не по зубах.

На противагу цьому у ранковій програмі Гілларі Клінтон заявила, що вона готова на крайні заходи у випадку атаки Ірану на Ізраїль:

“Протягом наступних десяти років, якщо вони захочуть атакувати Ізраїль, ми їх повністю знищимо”.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG