Спеціальні потреби

В Техасi почалися слухання в справi полiгамiв


В Техасі розпочалися слухання у справі полігамної секти, поліцейський рейд на маєток якої відбувся на початку тижня. Адвокати чоловіків-членів секти наполягатимуть, що рейд на ранчо порушив їхнє право на релігійну свободу. Але навряд чи цей аргумент візьме гору над великою кількістю доказів фізичного та сексуального знущання чоловіків над жінками та дітьми - членами цієї ж секти. Релігійна громада практикувала багатоженство, що є забороненим у Сполучених Штатах, як також примусовe видавання заміж дівчаток віком від 12-ти років.

Iсторія почалася з дзвінка шістнадцятирічної дівчини до поліції, яка, як свідчать судові документи, була змушена вступити у спіритичний шлюб із п'ятдесятирічним чоловіком, який вже мав сім інших дружин. Дівчина піддавалась побоям, удушенням, має зламані ребра та вагітна вже другою дитиною.

Пiсля отримання дзвiнка полiцiя з ранчо у штаті Техас площею в майже сімсот гектарів евакуювала у добровільному порядку понад чотириста дітей та понад сотню їхніх матерів, багато з яких ще самі - підлітки. Всі вони - члени полігамної секти, яка відкололася від мормонів після того, як останні відмовилися від практики багатоженства.

Засновник секти - Воррен Джефс зараз перебуває у в'язниці за пособництво у зґвалтуванні.

Члени секти жили абсолютно ізольовано від навколишнього світу. У багатьох сім'ях подружжя є кровними родичами, а люди мають однакові імена. Чоловікам-членам секти заборонено залишати ранчо, поки поліція шукає докази їх знущання над жінками та дітьми. Дівчина, яка перша зателефонувала в поліцію, все ще не знайдена.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG