Спеціальні потреби

Клінтон втрачає підтримку в Огайо і Техасі


У вівторок у чотирьох штатах відбудуться попередні вибори, щоб визначити, хто буде кандидатом від двох головних партій на президентських виборах у листопаді. Вибори в штатах Огайо і Техас можуть бути вирішальними у змаганнях між сенаторами Гілларі Клінтон і Бараком Обамою за право бути прапороносцем демократичної партії. Голосуватимуть також виборці штатів Вермонт і Роуд-Айленд. Тим часом, значну перевагу в делегатах до Національного з’їзду республіканської партії має сенатор Джон МакКейн.

Сенатор Гілларі Клінтон головувала на економічному саміті в Огайо, штаті, який за останніх десять років втратив понад 200 тисяч місць праці. У своєму виступу Клінтон зазначила:

“Я переконана, що ми можемо створити щонайменше п’ять мільйонів нових місць праці в Америці протягом наступних десяти років”.

Тим часом у штаті Техас, сенатор Джон МакКейн, який є лідером серед республіканських претендентів, взяв на глум обіцянку Барака Обами, який під час останніх дебатів сказав, що виведе американські війська з Іраку, але поверне їх туди, якщо Аль-Кайда створить свою базу в тій країні.

На що Барак Обама відповів: “Я маю новину для Джона МекКейна, а саме, що не було такої речі як Аль-Кайда в Іраку аж поки Джордж Буш і Джон МекКейн не вирішили вторгнутись в Ірак”.

У середу Обама заручився підтримкою впливового законодавця і лідера руху за громадянські права Джона Луіса. Раніше Луіс підтримував Гілларі Клінтон з огляду на її досвід:

“Одначе, американський народ заявляє: так, ми потребуємо досвідчених людей, але ми також хочемо змін”.

У відповідь Гілларі Клінтон назвала Джона Луіса своїм другом:

“В остаточному підрахунку головне не те, хто нас підтримує, але що ми собою представляємо, які наші позиції, який наш досвід і наші кваліфікації. На мій погляд, саме це вирішить як виборці проголосують”.

Протягом останніх двох тижнів Гілларі Клінтон втратила перевагу у понад 10% серед виборців у штатах Огайо і Техас. Барак Обама вийшов переможцем у ряді попередніх виборів, і тепер лідирує за кількістю делегатів.

XS
SM
MD
LG