Спеціальні потреби

Соцiологи: рейтинг Партiї регiонiв знижується


Українці все більше зневірюються у Партії регіонів, принаймні так стверджують соціологи. Дослідження, яке Центр Разумкова провів в останній тиждень січня, показує, що голосувати за Партію регіонів нині готові не 34%, як це було на останніх виборах, а лише 23% українців. Експерти вважають, що зниження на 11% у рейтингу стало наслідком політики цієї політичної сили у парламенті та успішних дій Юлії Тимошенко на посаді прем`єра.

Якщо вибори відбудуться ближчим часом, саме політична сила Тимошенко може посісти перше місце в цих перегонах з результатом понад 30% симпатиків. Загалом, третина українців цілком вірить, що Тимошенко виконає свої політичні декларації, прйинамні щодо повернення вкладів Ощадбанку. Чверть українців в це не вірить, а майже 17% переконані – їй просто не дадуть цього зробити.

35% українців покращили своє ставлення до Тимошенко після того, як вона почала виплачувати вкрадені заощадження, 56% ставлення до неї після цього не поміняли.

Що стосується інших політичних сил, то у разі близьких виборів на третій позиції залишиался б «Наша Україна» з дещо нижчим результатом – у 10%, комуністи з 5% і блок Литвина з 3,5%. Всі інші особливих шансів потрапити до парламенту не мають. Зокрема рейтинг соціалістів впав до одного відсотка підтримки. А десята частина українців взагалі прогігнорувала б чергові вибори до парламенту, якби вони відбулися ближчим часом.

XS
SM
MD
LG