Спеціальні потреби

Райс відзначила спроби Ізраїлю і Палестини розв’язати конфлікт


Державний секретар Сполучених Штатів Кондоліза Райс заявила, що Ізраїль і палестинці роблять найбільш наполегливу за декілька років спробу розв’язати конфлікт між собою.

Райс виступила на спільній прес-конференції в місті Рамалла на Західному березі з палестинським Президентом Махмудом Аббасом. Вона заявила, що робитиме все можливе, щоб сприяти укладенню спільної ізраїльсько-палестинської заяви, яка буде подана на розгляд на мирній конференції, що відбудеться у листопаді в американському місті Аннаполіс, штат Меріленд. Цей спільний документ повинен бути серйозний, суттєвий і конкретний, – заявила вона.

Державний секретар США заявила, що Президент Буш вважає розв’язку ізраїльсько-палестинського конфлікту одним з найвищих пріоритетів його адміністрації.

Між Ізраїлем і палестинцями є розбіжності в поглядах щодо спільної заяви. Уряд Президента Аббаса вважає, що в документі повинен бути графік щодо розв’язання таких ключових питань щодо палестинських біженців, остаточних кордонів і статусу Єрусалиму. Ізраїль хоче обмежуватись загальною декларацією принципів.

XS
SM
MD
LG