Спеціальні потреби

Чи виправдали результати виборів очікування виборців?


Хоч ЦВК ще дораховує соті відсотка голосів, вибори в минулому. Всі політичні сили, що пройшли у Верховну Раду, як виглядає, задоволені своїм результатом. Переможець виборів Партія регіонів не ініціюватиме перерахунку голосів. Про це повідомив її представник у Центрвиборчкомі Владислав Забарський:

“Завжди хочеться краще, але в цілому наші результати непогані”, – зазначив він, додавши, що регіонали не бачать необхідності оскаржувати отримані відсотки.

Змирився зі своєю долею і Олександр Мороз. Про те, що він визнає поразку і не оскаржуватиме результати виборів, головний соціаліст засвідчив у статті в газеті “Голос України”.

Втішається своїм неочікуваним тріумфом Блок Юлії Тимошенко. Радіють скромним чотирнадцятьом відсоткам партійці президента. А чи задоволені результатом виборці? Ось що з цього приводу кажуть мешканці столиці:

- “Задоволений. Демократія перемогла. А Мороз отримав те, на що він заслуговував”.

- “Взагалі задоволений тим, що Мороз не пройшов. Мені якось не імпонував його вчинок, хоч я непогано ставлюся до нього як до політика”.

- “Я абсолютно не задоволена результатами виборів. Я не була б задоволена в будь-якому разі, тому що це йде переділ влади між своїми. І таких як я, людей простих, це абсолютно не стосується. Тому будь-які результати мене б не задовольнили. Я на вибори не ходила і більше ходити не буду ніколи. Останній раз я зробила свій вибір в 2004-го року, коли я сиділа на Майдані три тижні. Більше я в це не вірю. Думаю, що так само не вірять більше ті, хто сидів зі мною на Майдані теж”.

- “Я сама не ходила голосувати, і всі мої знайомі, що стояли на Майдані, теж не ходили голосувати. Зараз трошки шкодую – треба було все-таки піти проголосувати за Юлю Тимошенко. І одна моя знайома, яка теж не ходила голосувати, каже: все-таки треба було піти проголосувати за Юлю”.

- “Не зовсім задоволена, я надіялась на більший процент у Тимошенко. Я думала, що 50% буде. Тому що кого не запитаю – всі мої знайомі, з якими я спілкуюся, всі за неї”.

- “Не дуже задоволений. Розраховував, що Блок Тимошенко може більше набрати. Хоча б на рівні Партії регіонів”.

- “Краще було б, якби Юля перемогла”.

- “Задоволена. Хотілось би, щоб було трошки більше голосів, щоб була більшість. А так трішки переживаю, що не буде більшості, знову не пройдуть помаранчеві. Хотілось, щоб була виразна більшість”.

- “І так, і ні. Так – тому що я голосував за БЮТ і помаранчеву коаліцію. Але з урахуванням тих інтриг, які останнім часом притаманні Ющенку, дуже можливо, що створять розширену коаліцію з Партією регіонів. А це мені дуже не подобається. Тому ті надії, які мали більшість киян і помаранчева частина України, можуть не справдитись”.

- “Виходить, що людей обдурили. Тому що одні голосували за Нашу Україну, інші за Партію регіонів, а вони зараз врешті-решт об’єднаються. А народ в якому буде становищі? Хай би вже тоді об’єдналися ще до виборів і не ламали цю комедію”.

- “Демократичні сили перемагають! Я надіюсь, що буде створена правильна коаліція”.

- “Результат порадував. Юлія Тимошенко набрала достатньо голосів, і я думаю, що вони разом з Нашою Україною створять більшість у парламенті, і можливо, будуть якісь зміни на краще”.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG