Спеціальні потреби

Експерти про енергетичну незалежність України  (ВІДЕО)


Чимало аналітиків вважають, що енергетична незалежність України – це єдиний шлях її політичної захищеності як по відношенню до Росії, так і на міжнародній арені загалом. Експерт Центру стратегічних та міжнародних досліджень Кіф Смит висловив досить песимістичний прогноз щодо майбутнього енергетичної галузі України. Він каже, що у найближчий час не бачить особливих змін у цій сфері у першу чергу через брак у вищих ешелонах української влади політичної волі реформувати українську енергетику:

“Люди Кучми та Януковича ніколи не були зацікавлені у перетворенні української економіки на енергетично ефективну, оскільки вони отримують великі прибутки від сьогоднішньої ситуації, де великі кошти перерозподіляються під столом на фоні російсько-українських суперечок та двосторонніх звинуваченнь у незаконних діях. Тому і російські представники галузі, і українські не зацікавлені реформувати галузь, оскільки від таких змін постраждають певні політичні групи”.

Детальніше про енергетичну незалежність України та формування нового уряду в інтерв’ю для “Голосу Америки” розповів старший аналітик Атлантичної Ради США Адріян Каратницький.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG