Спеціальні потреби

Напередодні виборів міліція працює у посиленому режимі


Українські правоохоронці переходять на роботу в посиленому режимі. Це пов’язано із наближенням дня виборів та можливими масовими акціями.

Якщо раніше, посилено українська міліція починала працювати буквально перед самими виборами, коли на виборчі дільниці завозили документи, то тепер такий режим починається раніше. Це пов’язано в першу чергу з появою нових наметових містечок у столиці. Як відомо, Партія регіонів вже розбила такі містечка на Майдані Незалежності та біля ЦВК, а Блок Тимошенко на Софійські площі.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Василя Фатхудінова, протестувлаьники мають право на такі дії, і міліція має забезпечити спокій в місцях масового перебування людей:

“Будемо діяти як навесні цього року, коли в Києві була досить велика кількість мітингувальників. Нам вдалося тоді не допустити протистояння і зіткнень, так ми будемо діяти і надалі. Для забезпечення правопорядку є необхідна кількість співробітників міліції і проведені усі необхідні розрахунки, але у разі потреби будемо залучати співробітників міліції з інших регіонів”.

Нагадаємо, що під час президентських виборів 2004-го року на одній з дільниць Черкаської області загинув міліціонер, коли намагався не допустити виносу документів з дільниці.

А в Харківській області міліція посилено працює вже сьогодні. Там з виборчим туром перебуває Прем’єр Янукович, який зараз у відпустці. Заходи його безпеки посилили після того, як керівник виборчого штабу БЮТ Олександр Фельдман заявив, що під час висутпуу Януковича може вибухнути вибухівка, мовляв ця провокація задумана для того, аби зірвати позачергові парламентські вибори. У зв’язку з цією заявою міліція посилила безпеку глави уряду.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG