Спеціальні потреби

Сенат США схвалив резолюцію щодо виборів в Україні


У США продовжують уважно стежити за передвиборчою кампанією в Україні. Міжнародний республіканський та Національний демократичний інститути разом з громадськими організаціями української діаспори та місіями міжнародних органіхзацій відправляють до України спеціальні делегації спостерігачів за процесом передвиборчої кампанії та безпосередньо голосуванням.

А у п'ятницю Cенат США одноголосно схвалив резолюцію щодо виборів в Україні. У внесеному лідерами обидвох партій документі визнаються досягнення українців у боротьбі за свободу та демократію та висловлюється надія що вибори 30 вересня збережуть та посилять ці здобутки.

“Український народ гідний обраного та представницького уряду, який може працювати разом і ухвалювати закони, які б покращили рівень життя для усіх українців”, – мовиться у резолюції.

А лідерів України та політичні партії американські законодавці закликають “забути попередні розбіжності і працювати разом конструктивно для того, щоб досягти економічної та політичної стабільності”.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG