Спеціальні потреби

Футбол набирає більшої популярності у США


Переїзд до Сполучених Штатів футбольної зірки Дейвида Бекгема створив справжній ажіотаж навколо цього, мало популярного у Сполучених Штатах виду спорту. Залучення Бекгема це лише частина активної роботи, яку останніми роками ведуть американські футбольні організації з популяризації спорту. Один з напрямків цієї роботи, виховання нового покоління гравців. Американська Федерація Футболу організувала загальнонаціональну академію розвитку молодих талантів, до якої увійшли існуючи місцеві дитячо-юнацькі школи. Одна з таких академії вже багато років працює при футбольному клубі DC Юнайтед у Вашингтоні.

До мережі загальнонаціональної академії увійдуть 64 провідні юнацькі клуби з усієї країни. Школа при DC Юнайтед, одна з елітних баз підготовки молоді. Зі створенням загальнонаціональної академії, тут планують навіть посилити роботу, – каже директор з розвитку молоді Джон Мезнер:

“Дуже багато дітей не отримують достатньої підготовки. Отож в академії ми концентруватимемо увагу на тренуваннях та усуненні перешкод, які стоять на шляху дітей до футболу у цій країні”.

Головним завданням академії буде підготовка провідних гравців для команд віком до 16-18 років.

З юними учасниками цієї академії працюватимуть професійні гравці DC Юнайтед. Вони вчитимуть як удосконалювати свої навички. Чимало учасників академії мріють у майбутньому грати у Європі.

Виховання молоді, залучення європейських зірок та проведення товариських зустрічей з провідними клубами Європи – такий напрямок популяризації футболу обрали у Сполучених Штатах.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG