Спеціальні потреби

У Міннеаполісі – п'ятеро загиблих і майже 80 потерпілих  (ВІДЕО)


П'ятеро загиблих, близько 80 потерпілих і десятки пропалих безвісти. Такі наразі офіційні дані про жертви внаслідок обвалу моста у штаті Міннесота. Після цього інциденту у багатьох американців виникло запитання: невже треба чекати на трагедію, аби змусити Америку серйозно задуматися над ремонтом старіючої інфраструктури країни.

Чи виправданим є таке хвилювання? Згідно з даними Американської асоціації інженерів-будівельників, – так. Адже на сьогодні у США налічується 160 тисяч мостів і 27% з них попадають у категорію “структурно недосконалі” або ж “функціонально застарілі”.

Інженери-будівельники видали звіт про американську інфраструктуру у 2005-му році, після чого за п'ятибальною системою мостам поставили “С” тобто “трійку”, електричній енергосистемі – “двійку”, і “два з мінусом” – системі каналізації країни.

Інженер Ендрю Коац зазначає: “Важко буде зрозуміти ці обсяги. Я кажу про кожен міст, кожен автобан, кожен аеропорт, кожен трубопровід в цій країні. Це просто величезний обсяг роботи”.

Сенатор від штату Міннесота Норм Колман, який побував на місці, де обрушився міст, тепер вимагає проведення не лише інспекції інфраструктури в країні, але й плану на випадок ремонту пошкоджених структур:

“Напишіть скільки це буде коштувати і віддайте тим, за кого ви голосували на виборах, щоб вони робили все необхідне, аби гарантувати безпеку. Наразі ми не маємо відповіді на це питання”.

Тим часом у Вашингтоні кілька законодавців, включно з Колманом, пропонують проект щодо перевірки і ремонту мостів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG