Спеціальні потреби

Із стартом виборчої кампанії відбулися з’їзди блоків


В Україні офіційно стартувала виборча кампанія. У перший її день з’їзди провели Блок Юлії Тимошенко та мегаблок “Наша Україна - Народна самооборона”, на яких було оголошено про створення виборчих блоків. До БЮТу увійшла партія “Батьківщина”, партія “Реформи і порядок” та Українська соціально-демократична партія. До мегаблоку “Наша Україна - Народна самоборона” увійшли дев’ять політичних партій. Обидві політичні сили затвердили виборчі списки з 450 депутатів, але в алфавітному порядку. Водночас помаранчеві висловили сподівання у спільній роботі у Верховній Раді наступного скликання.

Готуються до виборчого з’їзду і соціалісти. Олександр Мороз заявив, що його політична сила піде на вибори окремо і навіть назвав першу п’ятірку, до якої на другій позиції увійде скандально відомий міністр внутрішніх справ Василь Цушко, голова Фонду держмайна Валентина Семенюк та міністр освіти Станіслав Ніколаєнко.

Водночас, Мороз не певен у доброму майбутньому коаліції націоанльної єдності. Він пригрозив Партії регоінів, що соціалісти вийдуть з коаліції, якщо регіонали не прийдуть на позачергову сесію, скликану Морозом 10 серпня. Відтак, на думку Мороза, це призведе до розпаду коалції і вже за 30 днів зробить уряд Януковича недієздатним.

Регіонали це заперечують, підкреслюючи, що позачергова сесія є недоцільною і що уряд допрацює до того дня, поки нова Рада не почне свою роботу.

Партія регоінів проведе свій з’їзд 4 серпня. Зараз регіонали формують виборчий список, до якого обіцяють включити низку нових обличь. Там очікують появу декількох соціал-демократів Віктора Медведчука, включно з Леонідом Кравчуком. У прохідній частині обіцяють залишити понад 80% нині діючих депутатів від Партії регіонів.

Відео - найголовніше

Як в НАТО оцінюють перебіг бойових дій в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:09 0:00
XS
SM
MD
LG