Спеціальні потреби

Буш закликав американців до національної єдності


У виступі з нагоди Дня Незалежності, який відзначали по всій країні, Президент Джордж Буш закликав американців проявляти терпеливість щодо збільшення кількості американських військ в Іраку.

Американці відзначили свято феєрверками, парадами, але і з почуттям обережності. Беручи до уваги, що лише кілька днів раніше у Великобританії були спроби підірвати начинені вибухівкою автомобілі, у великих містах США, на місцях, де на святкування зібралися натовпи людей, було посилено заходи безпеки.

Виступаючи у штаті Західна Вірджинія перед зібраними військовослужбовцями та їх родинами, Президент Буш говорив про необхідність дати відсіч терористичній загрозі, як вдома так і закордоном:

“У війні з радикалами та екстремістами, у цій війні з терором, ви є доказом того, що тут у Західній Вірджинії живе і процвітає та мужність, завдяки якій ми понад два століття тому здобули нашу незалежність”.

Буш захищав свою політику стосовно Іраку і закликав американців бути терпеливими поки Сполучені Штати підсилюють свої війська в тій країні:

“Ми мусимо заради наших власних інтересів перемогти. Заради безпеки наших громадян ми мусимо підтримати наші війська. Ми повинні підтримати іракський уряд і перемогти Аль-Кайду в Іраку”.

А тим часом десятки тисяч людей зібралися в центрі столиці за умов, суворіших від звичайних заходів безпеки. Ті, хто сподівався зайняти найкращі місця, щоб спостерігати за феєрверком, мусили пройти через контрольні пункти довкола паркового променаду, що простягався від Капітолію до пам’ятника Вашингтону.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG