Спеціальні потреби

Військовий корабель виконує місію госпіталю


Американський військовий корабель-госпіталь “Комфорт” в дорозі до Латинської Америки. Протягом місії американські медики планують надати допомогу 85 тисячам хворих. Місія відбувається у рамках програми спрямованої на поширення соціального рівноправ’я в регіоні.

Плаваючий госпіталь обладнаний апаратурою, яку можна знайти у найбільших лікарнях розташованих на землі. “Комфорт” виконував багато критичних місій. Цим разом завдання медперсоналу – надати допомогу хворим у 12 країнах Латинської Америки. Першим на своєму шляху, госпіталь зупиниться у Белізі.

Команда “Комфорту” складається із 780 людей. На борту корабля встановлено 12 операційних кімнат, чотири реанімаційних та один стоматологічний кабінет. Медики очікують, що їх пацієнтами будуть дорослі, діти та навіть вагітні жінки. Як пояснює начальник медичного відділу, капітан Брюс Бойтон, більшість роботи буде проведено на землі:

“Терапевти будуть сходити з корабля та створювати тимчасові клініки та госпіталі. У деяких місцях хірурги сходитимуть на берег, аби перевірити кандидатів на операцію відібраних міністерством охорони здоров’я тих країн. А згодом ми перевеземо цих людей на корабель”.

До команди медиків входять військові, цивільні, волонтери та члени неурядових гуманітарних установ. Місія плаваючого госпіталю триватиме 120 днів. Щоправда, у разі сильного урагану або надзвичайної ситуації “Комфорт” можуть відкликати додому. Команда судна готова до майже будь-якої ситуації під час місії.

Тут є операційна кімната повністю підготовлена до роботи. Якщо, наприклад, доведеться провести операцію за п’ять хвилин, команда має все необхідне, щоб це зробити.

Корабель-госпіталь планує надати медичну допомогу хворим у Колумбії, Еквадорі, Сальвадорі, Гватемалі, Нікарагуа та інших країнах Латинської Америки де далеко не всі мають доступ до кваліфікованої медичної опіки.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG