Спеціальні потреби

США вітають Україну з врегулюванням політичної кризи


Державний департамент США, у заявi, виданiй заступником речника відомства Томом Кейсi, привiтав факт врегулювання політичної кризи в Українi. В документi мовиться:

Сполучені Штати вітають угоду, досягнуту протягом минулих вихiдних, про мирне врегулювання політичної кризи в Українi шляхом призначення на 30-те вересня дострокових парламентських виборiв. Ми закликаємо усi сторони дотриматися умов цієї угоди i продовжуємо наголошувати на важливості мирного врегулювання непорозумiнь шляхом переговорiв та компромiсiв. Ми очiкуємо, що вибори буде проведено у справедливий, прозорий та демократичний спосіб та що Україна далі прогресуватиме, втiлюючи широкий план політичних та економічних реформ.

I хоча укладена угода демонструє гнучкість української демократії, актуальною залишається потреба чітко визначити повноваження виконавчої, законодавчої та судової гiлок влади. Ми закликаємо лiдерiв України використати цей момент для зміцнення її демократичних інституцій на тривалу користь українцям та задля втілення їх прагнень жити в більш об`єднанiй та більш процвітаючiй країнi.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG