Спеціальні потреби

США підтримують ідею розширення НАТО


Палата представників США схвалила законопроект на підтримку розширення НАТО. Згідно з документом, Конгрес Сполучених Штатів планує виділити фінансову допомогу країнам, які бажають приєднатися до Північноатлантичного альянсу – Албанії, Хорватії, Македонії, Грузії, як також Україні. Подібний документ вже схвалив комітет з питань міжнародних відносин Сенату США і його прийняття верхньою палатою Конгресу, за словами експертів, лише питання часу.

Між тим постійний представник Росії при НАТО закликав Сполучені Штати розпочати переговори щодо планів Вашингтона розгорнути протиракетну систему в Східній Європі. Генерал Костянтин Тоцкий, в інтерв'ю газеті “Новиє Ізвестія” заявив, що на данний момент США не змогли розвіяти занепокоєння Москви стосовно ідеї розміщення військового обладнання НАТО на території Чехії та Польщі.

За його словами, США поставили Росію до відома про свій план спорудження протиракетного щита вже після прийняття рішення. Однак, Тоцкий заявив, що особисто не занепокоєний планами американців, оскільки не бачить воєнної небезпеки. Напередодні, посол США в Росії пообіцяв розв'язати непорозуміння з росіянами.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG