Спеціальні потреби

Від дня смерті Кушнарьова минув тиждень


Cьогодні минає тиждень від дня смерті народного депутата України Євгена Кушнарьова. За цей час міліція так і не дала відповіді на питання, що саме сталося на полюванні в Ізюмі.

Загибель Євгена Кушнарьова політики вже віднесли до тієї категорії справ, яких ніколи не розкривають до кінця. За тиждень від трагедії, яка сколихнула всю країну, єдиної версії що сталося не має ні у міліції, ні у громадськості. І цьому сприяє таємничість та суперечливість заяв правоохоронців. Серед прихильників Партії регіонів популярною стає думка і про те, що одного з очільників їхньої партії могли просто вбити.

За сім днів міліція нарешті визначилася зі статтею, яку пред’являть людині, що нібито стріляла в Кушнарьова – Дмитру Завальному. Він помічник народного депутата-регіонала павла Шенцева і син директора відомого харківського підприємства “Точприбор”. Завальний відповідатиме за статтею 119 Кримінального кодексу – вбивство з необережності. Про це сьогодні заявив прокурор Харківської області Василь Сенчук.

Цікаво, що слідство не називає ні прізвищ людей, які були того дня на полюванні з Кушнарьовим, ані їхньої кількості. Не відомими залишаються і обставини трагедії. Зокрема, невідомо, чи стався постріл в авто, чи безпосередньо під час полювання. Не дають правоохоронці відповіді і на те, чи мали право депутати та місцева еліта полювати, оскільки нині згідно із законодавством – полювання заборонене.
Поки що ніхто з політиків не взявся вимагати правди про загибель Євгена Кушнарьова, і цю тему зрідка піднімають лише інтернет видання.

Влаштувавши народному депутату гучні похорони та пообіцявши назвати на його честь вулицю у Харкові, політики поза мікрофон кажуть про нещасний випадок. Однак, ніхто не говорить про те, що останнім часом довкола смертей українських політкиів чимало різних версій.

Так досі не відомо, що сталося з Юрієм Кравченком, який за офіційною версією покнічив з життям, зробишви при цьому два постріли в голову, як також Георгієм Кирпою, Юрієм Оробцем.

Щодо смерті Євгена Кушнарьова не мають єдиної версії навіть медики. Хірург, який оперував депутата, нині подав позов до суду на заступника міністра охорони здоров’я Валерія Івасюка, який заявив, що Кушнарьова можна було врятувати, якби в районній лікарні було достатньо запасів крові. Медики вирішили також писати петицію до перм’єра з вимогою звільнити Івасюка через його заяви.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG