Спеціальні потреби

В Іраку знову жертви та кровопролиття 


Угруповання радикального іракського шиїтського мулли Моктади аль-Садра звинуватило американські сили у вбивстві старшого члена групи, і закликало до урядового розслідування.

Представник говорить, що американські та іракські солдати у четвер вранці неподалік міста Наджаф вчинили рейд на будинок Сахіба аль-Амері і застрелили його. Американські війська підтвердили проведення спецоперації і заявили, що коаліційні війська убили людину, яку підозрювали у вчиненні терактів із застосуванням придорожніх мін.

Як повідомляють іракські поліцейські, на сході Багдаду вибух автомобіля забрав життя восьми людей. Крім того Латвійське Міністерство Оборони заявляє, що внаслідок іншого вибуху в Іраку загинуло двоє солдатів цієї країни та ще троє отримали поранення. Вони стали в Іраку першими жертвами серед солдатів балтійських країн, відколи у 2004 році загинув один латвійський солдат. Також американська армія повідомила про смерть одного морського піхотинця. Він помер від отриманих поранень у бою в провінції Анбар.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG