Спеціальні потреби

Буш відвідав у шпиталі поранених солдатів


Готуючись до святкування Різдва, американці віддають належне тим, хто захищає засади демократії із зброєю в руках. Поранених у бойових діях солдатів відвідав учора в армійському госпіталі у Вашингтоні головнокомандувач збройних сил США, Президент країни – Джордж Буш.

До вашингтонського медичного центру американської армії імені Вольтера Ріда, президент США прибув на вертольоті. Відтоді, як у 2003 році розпочалися військові дії у Іраку, Джордж Буш відвідує поранених у боях військовослужбовців напередодні кожного Різдва. Він каже, що пишається країною, в якій є чоловіки та жінки, готові добровільно надягнути військову форму.

Джордж Буш каже: "Ми перед ними в боргу. І не лише коли вони ризикують життям на ратному полі, а й коли провертаються додому. Наш обов'язок допомогти розпочати повноцінне життя тим, кого було поранено, або ж, хто просто відслужив".

Відтак Джордж Буш приєднався до дівчаток-скаутів, які готували солдатам подарунки. Президент був приємно вражений тим, з яким зусиллям ці дітлахи готували подарунки для батьків своїх ровесників, які перебувають у вашингтонському шпиталі. Джордж Буш та його дружина Лора планують провести різдвяні свята у президентській резиденції Кемп Дейвид, у гористій місцевості на заході штау Меріленд.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG