Спеціальні потреби

В новoму урядi з`явилися новi-старi обличчя


В українському уряді від сьогодні нові-старі обличчя. Парламент схвалив відставку двох міністрів, які представляли в кабінеті Януковича Нашу Україну і призначив замість них нових очільників міністерств.

Дежа в`ю від уряду Януковича триває. Тепер українці знову чутимуть про Юрія Богуцького як міністра культури і про Олександра Лавриновича як мінстра юстиції. Вони замінили в уряді Ігоря Ліхового та Романа Зварича. Останні написали заяви про відставки разом з іншими помаранчевими міністрами після того, як Наша Україна ухвалила рішення про перехід в опозицію. Таким було рішення самої партії. Водночас Наша Україна, яка звеліла написати своїм міністрам заяви, за їх відставку не голосувала. Мовляв, це має зробити влада.

Поки що звільнили двох міністрів. На черзі ще двоє - Юрій Павленко та Юрій Поляченко. Як каже спікер Олександр Мороз, прем`єр ще не має кандидатур на їх заміщення. Водночас, у процесі курсують чутки про те, що за цих двох міністрів заступився особисто Віктор Ющенко. Але, як сказав головний комунiст Петро Симоненко, їх заяви розглянуть вже за два тижні, і лише за цієї умови комунiсти підтримали відставки Зварича і Ліхового.

XS
SM
MD
LG