Спеціальні потреби

Яким буде план гарантування безпеки південних кордонів США


Разом з безпекою кордонів та нелегальною імміграцією у США головне питання, яким зараз переймається американський уряд, - це високотехнологічний план, який би допоміг гарантувати безпеку південної частини американських кордонів.

Занепокоєння з приводу нелегальної імміграції у Сполучених Штатах настільки велике, що Палата Представників запропонувала збудувати стіну понад тисяча сто кілометрів завдовжки на американсько-мексиканському кордоні. У цьому питанні 283 проголосували ''за'' і 138 - ''проти'', один утримався. Сенат США все ще обговорює ініціативу. Також розглядаються інші пропозиції контролю за імміграцією. Наприклад уряд запроваджує на кордоні нову технологію за допомогою компанії Боїнг. Ця аерокосмічна фірма отримала 67 мільйонів доларів на установлення віртуального високотехнологічного паркану вздовж американсько-мексиканського кордону у штаті Арізона. Представники компанії говорять так: ‘‘Ми хочемо побудувати, віртуальний паркан 21 сторіччя. В ньому буде присутній традиційний паркан і перевірені не лише у нашій країні але і в усьому світі технології’’.

Наступної весни Боїнг почне будівництво веж висотою у 550 метрів. Вони будуть укомплектовані детекторами руху, камерами і радарною системою, які передаватимуть зображення прикордонникам. Перші вежі будуть побудовані на 45-кілометровому відрізку кордону у штаті Арізона. На цьому участку кордону проблема нелегалів стоїть найбільш гостро. За інформацією міністрества внітрішньої безпеки, тільки за останні кілька місяців на кордоні було арештовано 10 тисяч нелегальних іммігрантів. Контракт з компанією Боїнг є лише першим етапом в кампанії блокування кордону з мексикою.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG