Спеціальні потреби

До Одеси прибувають паломники-хасиди


У Міжнародному аеропорту „Одеса” розпочалася реалізація програми прийому паломників-хасидів. Вона розрахована на чотири дні і передбачає прийом близько п`яти тисяч гостей.

Напередодні єврейського нового року Рош ха-шана починається традиційне паломництво в Україну прихильників однієї з гілок юдаїзму – хасидів. Традиційним місцем паломництва хасидів є місто Умань у Черкаській області, де похований їхній духовний наставник рабин Нахман. Цього року місцева влада очікує прибуття близько 16 тисяч прочан переважно з Ізраїлю та Сполучених Штатів. Це - люди різного віку і особливо багато дітей.

Хасиди відомі строгістю молитви. Вони не припиняли виголошувати її навіть біля автобусів, які очікували їх біля приміщення аеропорту.

Усі три найближчі дні одеський аеропорт працює у особливому режимі. Генеральний директор підприємства Світлана Кобилянська повідомила, що до прийому паломникiв тут зробили все можливе для їх безпеки та комфорту.

«Останнім часом почастішали теракти на територіях аеропортів у різних куточках світу. Тому у нас посилені заходи безпеки. Запроваджені чотири зразки контролю, які значно посилюють систему безпеки. Міністерство внутрішніх справ України виділило нам підрозділ. Працює спеціалізоване ДАЇ. Вони будуть супроводжувати автобуси з паломниками безпосередньо від будинку аеропорту до Умані, Черкаської області – на святі для них місця», -- повідомила Світлана Кобилянська.

Міжнародний аеропорт „Одеса” вже третій рік займається організацією прийому хасидів-паломників. Щороку кількість прочан зростає.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG