Спеціальні потреби

Вітренко заявляє про свою опозиційність


Підписанням універсалу Янукович зрадив своїх виборців. Про це заявляє Наталя Вітренко. За її словами, в Україні залишилась єдина системна ідеологічна опозиція, а саме – очолювана нею Партія прогресивних соціалістів. Сьогодні головна прогресивна соціалістка скликала прес-конференцію під назвою «Влада нова – курс колишній: зрада православно-слов’янської цивілізації».

В той час як Південь і Схід України святкує перемогу Януковича, а Захід і Центр оплакує крах ідеалів Майдану, Наталя Вітренко не згодна ні з одними, ні з другими. За її словами, після підписання універсалу відмінності між політичними силами в парламенті анульовано, і всі стали помаранчевими. Прогресивна соціалістка твердить, що поставивши свій підпис під пунктами Універсалу, Янукович, Мороз і Симоненко фактично об’єдналися навколо курсу президента і зрадили своїх виборців. Тепер, каже Вітренко, прощавай федералізм і російська як друга державна; натомість, Ющенко руками Януковича тягтиме Україну в НАТО:

«А якщо хтось думає, що Янукович переміг, Янукович «кине» Ющенка, і буде робити те, що треба Південному Сходові, то це дурня. Янукович – це натівський снодійний порошок, який натівці розробили й запровадили, аби приспати Південний Схід і Росію».

За словами Вітренко, в президента є 5 дубців, щоб розправитися з Януковичем, якщо той не схоче виконувати універсал. Скасування через Конституційний Суд політреформи, зупинка актів Кабміну, вето на закони Верховної Ради, розпуск парламенту і, зрештою, представники Ющенка в самому уряді.

«Януковича посадили на такий гачок, що він з нього не зіскочить. Хоч би як хотілося на Півдні й Сході мріяти, що Янукович обдурить Ющенка», -- твердить вірний соратник Наталі Вітренко, заступник голови ПСПУ Володимир Марченко.

Як заявляє лідерка Прогресивних соціалістів, після підписання універсалу єдиною опозиційною силою в Україні залишилася її партія:

«Саме ми, Прогресивна соціалістична партія України, є ідеологічною, системною опозицією в Україні. І в цьому наша відмінність від Блоку Юлії Тимошенко. Блок Юлії Тимошенко - це конкуренти, конкуренти нинішньому провладному угрупованню...», - каже Вітренко, закликаючи, задля «очищення влади», провести в Україні дострокові парламентські і президентські вибори.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Імунітет "трійки" у розслідуванні злочинів агресії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG