Спеціальні потреби

Американці скасовують свої відпустки через дорогий бензин


Після постійних криз у багатому на нафту Близькому сході, найменші політичні чи технічні труднощі, пов'язані з видобуванням чи доставкою нафти, негайно призводять до зростання цін на бензин у світі і, зокрема, у Сполучених Штатах.

Через підняття цін на пальне чимало американців уже скасували свої плани щодо проведення літньої відпустки, під час якої вони переважно подорожують на автомобілях. Інші ж шукають шляхів, де би заощадити. Високі ціни на пальне змушують багатьох мешканців Каліфорнії двічі подумати про свої витрати, і де вони могли б заощадити. Один з них каже так: ''Знаєте, є певна невизначеність. Люди думають, що я буду робити далі, як витрачатиму свої гроші? Ціни на пальне бентежать багатьох''.

Власники ресторанів кажуть, що достеменно знають, де саме середній клас заощаджує - на обідах в ресторані. В цьому признаються і самі жителі США: ''Я зазвичай відвідувала ресторани десь тричі на тиждень. Зараз це приблизно раз на два тижні''. Кілька каліфорнійських мереж ресторанів, включаючи Чіліз, Еплбіз та Чізкейк Фекторі зазначають, що бізнес погіршився. А багато клієнтів, які продовжують відвідувати ресторани, замовляють менше - часто лише напої. Тому тепер ресторани пропонують більше варіантів – вони почали робити менші порції за нижчими цінами й додаткові блюда. Вони сподіваються привабити тих, хто інакше залишився би вдома чи обрав би ресторан, ближчий до дому.

XS
SM
MD
LG