Спеціальні потреби

Кияни про парламентську коаліцію


Появу народженої в муках коаліції «помаранчевий» Київ зустрів доволі флегматично. Емоції від головної політичної події тижня і близько не зрівняти з тими, які викликала головна спортивна подія – перемога у футбольному матчі з Тунісом. Великі революційні очікування давно розвіялись, кумири розчарували – а тому звістку про те, що помаранчеві нарешті домовились і болісний коаліційний процес закінчився, було сприйнято не так з радістю, як із полегшенням. Прихильники “помаранчевих” кажуть, що задоволені, і з останніх сил намагаються вірити - політики, які змарнували перший шанс, не згаять так само другий. Ось кілька інтерв'ю, які кореспондентка Голосу Америки Оксана Лігостова записала на вулицях столиці:

- Звичайно, задоволений. Довго ми йшли до неї, і я дуже радий, що коаліція відбулась.

- Так, задоволені. Це відбулося і це приємно. Мабуть, у цієї держави є майбутнє все-таки.

- Я задоволена, я дуже задоволена, тому що народ цього ждав. І дуже добре, що Юля, і є якась надія.

- От за Порошенка – це, канєшно, загадочно. Ми дивуємось...

- Знов буде гризня і ніякого толку.

- Хай собі створилась, я в неї не вірю. Моя держава привчила мене до того, що я нічому і нікому вже не вірю. Ніяким ні Тимошенкам, ні Порошенкам. Здорового глузду тут не було і не буде ніколи, бандитів як не посадили по тюрмах, так і не посадять. Я ні в що не вірю, мені легше жити не стане. І ця коаліція я дуже сумніваюсь, що вона надовго, дуже сумніваюсь. Настане час, коли корінні протиріччя розірвуть цю так звану коаліцію, і знов почнеться те саме, що було – невизначеність, обіцянки...

- Об'єднуються навколо ідеї. Ідеї немає. Коаліція об'єдналась вимушено навколо корита державного. Так що вона буде недовговічна, нічого вона не зробить.

- Те, що коаліція помаранчева – я задоволена. Але довіри такої великої, як було перед виборами президента, вже нема.

- Другий шанс дуже рідко дається в житті. Їм дали другий шанс. Якщо вони ним не скористаються, навряд чи щось добре буде в нашій країні.

- Ой, вона мені так набридла, що не хочу про неї говорити.

- Як на мене, було б краще зробити коаліцію з Януковичем. Щоб країна об'єдналась. Адже скоро два роки як помаранчеві при владі. Одна частина населення вже переконалась, що нічого не змінюється на краще, хай би й друга частина переконалася в тому самому.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG