Спеціальні потреби

Буш зустрiвся з лiдерами ЄС


Президент Буш обговорив сьогодні на саміті з керівниками Європейського Союзу у Вiднi ряд важливих питань. Незважаючи на існування розбіжностей між США та ЄС, сторони відзначили, що їхні взаємини залишаються тісними та дружніми.
Канцлер Австрії, країна якого головує у Євросоюзі, повідомив, що сторони обговорювали проблему Іраку, ядерних амбіцій Ірану, балканські проблеми, питання енергетики та різні економічні питання.

Президент Буш закликав лідерів країн Євросоюзу до спiвпрацi у питаннях будівництва демократії у такому регіоні як Балкани. Він також визнав стурбованість ЄС станом утримання військовополонених на базі Гуантанамо і висловив бажання закрити в'язницю. Він заявив, що понад 460 осіб, які там утримуються, будуть відправлені назад до їхніх країн, але долю інших, яких президент назвав холоднокровними вбивцями, має вирішувати Верховний Суд США.

Президент Європейського Союзу Хосе Мануель Баррозу привітав готовність США почати переговори на високому рівні у питанні кліматичних змін. Він також зазначив, що розбіжності між США та ЄС у справах глобальної торгівлі можуть бути вирішені.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG