Спеціальні потреби

Виник новий скандал навколо Андрiя Ющенка


В Україні новий скандал, пов`язаний із сином президента. Його підозрюють в причетності до побутового конфлікту, що закінчився застосуванням зброї. Водночас правоохоронні органи твердять, що ім`я Андрія Ющенка в матеріалах кримінальної справи не фігурує. Наразі інформація дуже суперечлива.

У п`ятницю 19 травня у Києві стріляли в прокурора. Внаслідок автомобільної “розборки” був поранений в стегно працівник Бориспільської районної прокуратури Олександр Кузовкін; винуватцем називають охоронця сина президента України.

Свою версію того, що сталось, оприлюднила у понеділок газета «Сегодня». За її даними, увечері 19 травня в центрі Києва автомобіль ВМW, порушивши правила дорожнього руху, перегнав і «підрізав» автівку прокурора. Той почав сигналити порушнику, і обидві машини зупинились. З ВМW вискочив водій і вистрелив прокуророві гумовою кулею в ногу, після чого зник.

Міліція, що прибула на місце події, запитала в постраждалого про номери ВМW. А коли він їх назвав, пише «Сегодня», то міліціянти «змінилися на лиці». Вони буцімто знали, що це машина сина президента, Андрія Ющенка, а стріляти міг його охоронець. При цьому газета визнає, що не має доказів. Нагадаю – видання вважають близьким до донецьких фінансових груп.

Іншу версію інциденту подає сайт «Обком». Посилаючись на власні джерела, інтернет-видання називає Андрія Ющенка безпосередньо причетним до конфлікту. Сина Президента буцімто впізнав постраждалий, коли той разом з охоронцем вийшов з ВМW. За версією «Обкому», прокурор Кузовкін представився Андрію і посварив його за порушення, за що нібито отримав від нього два удари в обличчя, а від його супутника – кулю в стегно.

Різні версії події подають і правоохоронні органи. За даними Прокуратури Шевченківського району Києва, яка вже порушила кримінальну справу за статтею «хуліганство», нападників було двоє. У міліції ж кажуть про одного зловмисника – причому якусь особу кавказької зовнішності. У прес-службі Міністерства внутрішніх справ твердять також, що наразі немає жодних підстав вважати, ніби автомобіль ВМW має відношення до сина президента.

А тим часом у прес-службі Віктора Ющенка радять не поспішати з висновками. Як заявила прес-секретар глави держави Ірина Геращенко, «Деталі та подробиці цього інциденту зараз з`ясовують відповідні правоохоронні органи. А тому давайте не будемо робити попередніх поверхових висновків і дочекаємось офіційної заяви правоохоронців», -- закликала Геращенко журналістів.

І як стало відомо, Генеральна прокуратура заявила, що у матеріалах справи про напад на прокурора Олександра Кузовкіна немає даних про причетність Андрія Ющенка. «Син Президента у матеріалах справи не фігурує», -- сказано у повідомленні, поширеному прес-службою Генпрокуратури.

Як стало також відомо, сам постраждалий Олександр Кузовкін називає провокацією версію, що в нього стріляв охоронець Андрія Ющенка. В інтерв`ю інтернет-виданню «Українська правда» Кузовкін сказав, що не знає в обличчя сина президента і не пам`ятає номерів BMW, водій якої у нього стріляв.

XS
SM
MD
LG