Спеціальні потреби

Джордж Буш знову захистив вторгнення США в Ірак


Президент США Джордж Буш виступив з черговою промовою на захист свого рішення розпочати війну з Іраком три роки тому, і обіцяв не виводити американських військ з тієї країни, аж поки вони не здобудуть перемогу.

Виступи покликані підняти його рейтинг популярності, який досяг критично низького рівня в основному через війну в Іраку. Президента Буша у місті Шарлот, штат Північна Кароліна, мешканці зустріли акцією протесту. Рейтинг популярності Джорджа Буша сьогодні найнижчий за весь час його президентства - лише 37 відсотків населення схвалюють його роботу. Проте публіка, що зібралася на його виступ на підтримку війни в Іраку, вітала Президента бурхливими оплесками.

«Поки я певний, що дію правильно і що ми можемо перемогти, я залишу наших молодих людей в Іраку, бо цього вимагає справа безпеки нашої країни. Якби я думав, що ми не зможемо перемогти, я б вивів їх з Іраку» - сказав Президент.

Чимало людей в аудиторії, як виглядало, погоджувались з його позицією. Зокрема один з присутніх сказав таке: «Я не хочу ставити запитаннь, а радше висловлю Вам підтримку. Я знаю, що люди в цьому залі і в усій країні, як демократи так і республіканці, далі моляться за те, щоб Бог у цей час дав вам мудрість і натхнення і силу. Ми хочемо вас далі підтримувати».

Однак, інший присутній на промові піддав гострій критиці політику Президента, який сказав наступне: «За все моє життя мені ніколи не було так соромно за моє керівництво у Вашингтоні, включно з Президентом і Сенатом. Ніколи в своєму житті я не відчував такого страху через їхні дії. Я вважаю, що всупереч вашій риториці, ваша адміністрація відмовилась від співчуття і здорового глузду. Надіюсь, що ви час від часу знайдете в собі достатньо скромності і люб'язності, щоб вам було за себе соромно».

Промова Буша суттєво не відрізнялася від нещодавніх виступів Президента. Як і під час попередніх, він пояснював своє рішення усунути Саддама Хуссейна від влади і те, чому він вважає Ірак центральним фронтом у глобальній війні з тероризмом.

Відео - найголовніше

Каякінг з протезом — досвід ветерана ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG