Спеціальні потреби

Микола Мельниченко вiдбув в Україну


У вiвторок до України з США відбув майор державної охорони у відставці Микола Мельниченко. Вiдлiтаючи з нью-йоркського міжнародного аеропорту Кеннеді, вiн повiдомив Голосу Америки, що перед приїздом у середу ввечерi до Києва він зупиниться у Москві, де в аеропорту Шереметьєво дасть перші коментарі.

Микола Мельниченко є принциповим свідком у справах, у причетності до яких можуть звинуватити колишнього президента Леоніда Кучму – серед них корупція, тиск на опозицію та замовне вбивство. У своїх свідченнях, даних напередодні американській феміді, Микола Мельниченко заявив, що здійснював запис у кабінеті президента з власної ініціативи, оскільки, як вiн сказав, «під час виконання своїх службових обов'язків став свідком того, що в Україні діяло організоване злочинне угрупування під керівництвом Леоніда Даниловича Кучми».

У свідченнях, переданих також українській Генрокуратурі, Микола Мельниченко заявив, що приймав рішення про записи, виходячи з власних переконань, сумління і виконуючи свій громадянський та професійний обов'язок.

У 2000 році Микола Мельниченко з родиною отримав статус біженця у США.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG