Спеціальні потреби

«Пористи» закликають нову владу визнати свої помилки


Громадянська партія «Пора» вимагає від влади терміново реалізувати антикризовий план дій. Одна з вимог цього плану – відкрите визнання владою своїх помилок після помаранчевої революції. «Пористи» очікують, що «днем публічного каяття» стане 24 серпня.

На думку «пористів», сьогодні існує загроза здобуткам помаранчевої революції, пов`язана з відсутністю у влади чіткої стратегії реформ. На Першому позачерговому з`їзді «Пори», що відбувся в суботу 20 серпня на Майдані незалежності, молоді революціонери прийняли «Хартію цінностей Майдану» та скритикували нинішню владу за те, що вона, на їх думку, не виконує передвиборчих обіцянок – не відокремилась від бізнесу, не веде боротьби з корупцією, не саджає по тюрмах головних бандитів старої влади та, у зв`язку з майбутніми парламентськими виборами, надмірно захоплюється популізмом.

«Пора» вимагає від влади терміново реалізувати Антикризовий план дій, першим кроком якого має стати публічне визнання своїх помилок. Член політради «Пори» Владислав Каськів сподівається почути «надзвичайне звернення» помаранчевих лідерів до народу вже 24 серпня:

«Ми дуже сподіваємось, що День Незалежності України, 14-й день Незалежності України, стане рубіконом для початку ефективних якісних реформ в Україні. Ми чекаємо звернення від представників влади на цю тему, чекаємо від них... чекаємо надзвичайного звернення, в якому чесно і відкрито буде визнано помилки після помаранчевої революції, які допустила влада, ми чекаємо, що буде оголошена необхідність реалізації Антикризового плану дій і відкрито представники влади звернуться до суспільства про підтримку такого плану дій».

«Жовта Пора», яка подолала усі численні перешкоди з реєстрацією партії та провела свій перший з`їзд, активно включається у боротьбу за голоси виборців. Як заявляють лідери партії, на парламентські вибори вони йтимуть самостійно і в жодні блоки входити не планують. А тим часом напередодні суботнього з`їзду «Пори» весь Київ був обклеєний наліпками із зображеннями тушок курчат лапками догори і промовистим написом «Порі – порець!» «Пористи» вважають, що «замовили» їх структури, близькі до Віктора Пінчука. Адже саме зятеві екс-президента Кучми могли найбільше допекти акції «Пори» на підтримку повернення в державну власність куплених ним за безцінь заводів – «Криворіжсталі» та Нікопольського феросплавного. Нещодавно «Пора» вручила «чорну мітку» судді Вищого господарського суду Миколі Хандуріну, котрий, твердять активісти партії, в незаконний спосіб перешкоджав поверненню НФЗ державі. Хто стоїть за суддею Хандуріним – «пористи» обіцяли з`ясувати, провівши власне розслідування. Результати цього розслідування, кажуть вони, оприлюднять найближчим часом. Наразі Владислав Каськів зазначає тільки, що йдеться про високопоставлених представників нової влади:

«За результатами цього розслідування ми можемо чітко заявити одне – що ми точно переконані, що є високопосадовці в українській владі, які дуже жорстко й ефективно кришують всі неподобні справи, які відбуваються навколо Нікопольського феросплавного заводу», -- зазначив член полiтради «Пори» Каськiв.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG