Спеціальні потреби

Томенко визначає деякi прiоритети уряду


У день журналістів українські медіа вітали і урядовці. Прем`єр-міністр Тимошенко заявила, що вже за тиждень хоче сформувати команду з міністрів та журналістів, аби визначати, як далі формувати український інформаційний простір. А своє бачення та деякі урядові плани окреслив віце-прем`єр з гуманітарних питань Микола Томенко.

У день професійного свята журналістів віце-прем`єр Томенко заявив про декілька ініціатив щодо реформування інфорамційного простору країни. Зокрема, він каже, що уряд вже взяв на себе зобов`язання не впливати на політику Першого національного, а вже незабаром має вийти із числа засновників „Робітничої газети”. Газета сама має визначити, чий статуний капітал використовувати і хто буде її засновником. Те ж саме Томенко радить зробити радам та адміністраціям.

Однак більшу частину часу Томенко придiлив іншим питанням, передусiм соціальним ініціативам уряду Тимошенко. Зокрема, уряд Тимошенко обіцяє наступного року серйозно зайнятися забезпечення українців житлом. Насамперед його надавтимуть тим молодим фахівцям, які згодяться їхати працювати у сільські райони. Таким чином уряд планує подолати проблему нестачі кадрів.

Перед бюджетниками Микола Томенко також обіцяє розрахуватися повністю, і не лише у частині заробітньої плати, але й інших соціальних гарантій, які останні роки не були реалізовані і ставали причнами конфліктів.

Зараз уряд працює над формування нового бюджету і пропонує суспільству обговрити бюджетну резолюцію. Поки що, крім будівництва, пріоритетами міністрів будуть сільське господарство, літакобудування та будівництво доріг. Гроші на найбільш дорогі та грандіозні програми – житлові та дорожні, українські урядовці планують отримати від доплат за незаконно і задешево приватизовані об`єкти, а також залучити інвестиції банків та іноземних компаній.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG