Спеціальні потреби

AstraZeneca шукає нового виробника вакцини у США, після інциденту на заводі в Балтиморі


На американському заводі в Балтиморі, який виробляє вакцини на замовлення Johnson&Johnson та AstraZeneca, сталось помилкове змішування інгредієнтів. Про це першим повідомило видання The New York Times минулого тижня.

До 15 мільйонів доз вакцини Johnson&Johnson помилково потрапили інгредієнти для вакцини AstraZeneca. Компанія Johnson&Johnson заявляє, що ці дози зняли з виробничого процесу до його завершення.

Після інциденту, влада вказала компанії Johnson&Johnson перебрати прямий контроль над виробничим процесом на заводі, а компанії AstraZeneca американські посадовці пообіцяли допомогти у пошуках нового виробника, пишуть ЗМІ з посиланням на інформацію посадовців США.

В компанії АstraZeneca заявили, що співпрацюватимуть із владою США для пошуку нового виробника їхньої вакцини.

Вакцину Johnson&Johnson використовують в рамках програми вакцинації від COVID-19 у США, а AstraZeneca ще не отримала схвалення на використання своєї вакцини в надзвичайних умовах пандемії.

Якщо вакцину AtraZeneca буде схвалено у США, вона стане четвертою вакциною дозволеною для використання проти COVID-19 в країні.

Раніше головний інфекціоніст США д-р Ентоні Фаучі поділився міркуваннями стосовно того, що США мають достатню кількість вакцин і вакцини від AstraZeneca можуть і не знадобитись.

Дивіться також: З яким настроєм чекають на Великдень американці та українська громада у США, та як готуються церкви? Відео

XS
SM
MD
LG