Спеціальні потреби

Вакцина AstraZeneсa може отримати сертифікацію в Британії вже цього тижня - ЗМІ


Фото Оксфордського університету. Дослідниця працює з прототипом вакцини AstraZeneca
Фото Оксфордського університету. Дослідниця працює з прототипом вакцини AstraZeneca

Велика Британія може затвердити для застосування вакцину розроблену компанією AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом. Про плани регулятора Британії затвердити цю вакцину вже у вівторок, повідомило видання The Financial Times. У випадку затвердження, вакцину можуть почати використовувати наступного тижня, пише Sunday Telegraph.

Влада Британії не підтвердила це оголошення. Під час брифінгу для преси в понеділок міністр охорони здоров’я країни Майкл Гоув заявив, що затвердження вакцини може прискорити зняття жорстких протиепідемічних обмежень в країні.

В компанії вважають, що вакцина AstraZeneca буде ефективною проти нового штаму коронавірусу, виявленого в Британії цього місяця. Про це виданню Time заявив керівник компанії Паскаль Соріот. «Наразі ми вважаємо, що вакцина залишиться ефективною. Але ми не можемо бути впевненими, тому проведемо тестування».

Соріот також зауважив, що розробники компанії представили «переможну формулу», яка дозволяє істотно збільшити ефективність вакцини.

Раніше попередні результати свідчили про ефективність вакцини AstraZeneca на рівні 70% для запобігання коронавірусній хворобі. Компанії розробники вакцин, що вже отримали сертифікацію у США - Pfizer та Moderna - показали результативність своїх препаратів на рівні до 95%.

Дивіться також: Які переваги житла з дерева і наскільки безпечний цей матеріал в умовах великого міста. Відео

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG