Спеціальні потреби

США вимагатимуть негативний тест на COVID-19 від пасажирів авіарейсів з Британії


Починаючи з понеділка, всі пасажири авіарейсів з Британії до США повинні будуть надати підтвердження негативного результату тесту на коронавірус. Тест має бути зроблено протягом 72 годин до перельоту. Таку вимогу запровадили Центри США з контролю над захворюваннями (CDC), після того, як в Британії виявили новий більш заразний штам коронавірусу.

«Віруси постійно мутують і попередній аналіз в Британії свідчить, що цей новий коронавірус може передаватись на 70% швидше, ніж більш ранні різновиди», - заявили в CDC.

Новий різновид коронавірусу почав поширюватись в Лондоні та східній Англії в грудні. В ньому виявили 23 різні мутації, деякі з яких збільшують його заразність.

Десятки країн світу, в тому числі Канада, Франція, Німеччина, Ізраїль, Марокко та Колумбія, тимчасово заборонили авіарейси з Великої Британії.

Попри те, що уряди за допомогою заборон на подорожі та перевезення намагаються приборкати розповсюдження нової мутації коронавірусу, у Нідерландах, Данії та Бельгії вже зареєстровані випадки зараження новим штамом. Фахівці попереджають, що нова мутація може стати домінуючою у всьому світі.

Водночас науковці кажуть, що немає підтвердження того, що цей різновид вірусу є більш небезпечним чи стійким до вакцин.

Дивіться також: У Каліфорнії кількість випадків COVID-19 перетнула позначку 2 мільйони. Відео

У Каліфорнії кількість випадків COVID-19 перетнула позначку 2 мільйони. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG