Спеціальні потреби

ЄС закликає Україну та Росію уникати зростання ескалації конфлікту


Моґеріні також висловила підтримку Євросоюзом територіальної цілісності України.

Представник ЄС із зовнішньої політики Федеріка Моґеріні закликає Росію та Україну не допустити зростання напруги між країнами.

«Усі сторони повинні уникати будь-яких дій, що можуть призвести до зростання ескалації конфлікту. Мирне врегулювання конфлікту є єдиним можливим рішенням, – заявила глава зонішньополітичного відомства Європейського Союзу Федеріка Моґеріні у п’ятницю 12 серпня у спеціальній заяві. – Це стосується сходу України, де ми закликаємо всі сторони залучитися до повного виконання Мінських угод».

Федеріка Моґеріні в п’ятницю зустрілася із главою МЗС України Павлом Клімкіним. У заяві йдеться, що всі члени ЄС «безперервно будуть оцінювати ситуацію, зокрема на рівні засідання Комітету з політики та безпеки, що відбудеться наступної середи».

Моґеріні також висловила підтримку Євросоюзом територіальної цілісності України. «Європейський Союз засуджує і не визнає незаконну анексію Криму і Севастополя Росією. Ми продовжуємо непохитно підтримувати територіальну цілісність і суверенітет України», – зазначила вона в повідомлені.

Дивіться також: Росія проігнорувала вимоги надати докази "українського тероризму" - посол України в ООН

Росія проігнорувала вимоги надати докази "українського тероризму" - посол України в ООН. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:06 0:00

XS
SM
MD
LG