Спеціальні потреби

Бойовики виганяють з Донецька «Лікарів без кордонів»


Міжнародна благодійна організація «Лікарі без кордонів» заявляє, що сепаратисти наказали їм негайно припинити роботу в Донецьку.

У прес-релізі організації йдеться, що 19 жовтня вони отримали повідомлення від так званого гуманітарного комітету ДНР з вимогою припинити їхню діяльність і що їхня акредитація в регіоні скасована. Причини цього рішення їм не повідомили.

«Лікарі без кордонів» відзначають, що постійно координували і готові продовжувати координувати свою діяльність з місцевою самопроголошеною владою.

«Це рішення матиме небезпечні наслідки для життя тих пацієнтів, яким «Лікарі без кордонів» тепер не зможуть допомогти. Ми закликаємо гуманітарний комітет ДНР негайно переглянути своє рішення, щоб ми могли відновити свою настільки затребувану діяльність з надання медичної допомоги», - заявив Барт Яссенс, виконавчий директор благодійної організації.

З моменту початку конфлікту на сході України «Лікарі без кордонів» передали медикаменти та матеріали для лікування 170 медичним установам регіону, провели понад 85 тисяч консультацій людям, що живуть в населених пунктах без медичної допомоги.

«Ми, практично, єдина організація, що надає лікування хворим на туберкульоз у в'язницях, інсулін - хворим на діабет і гемодіаліз для хворих, в яких відмовили нирки», - йдеться у заяві.

«Як медична організація, ми з етичних причин не можемо відмовитись від своїх пацієнтів», - повідомляють «Лікарі без кордонів».

Тим часом французьке видання АFP повідомляє, що сепаратисти підтвердили цю інформацію їхньому кореспонденту: «Я можу підтвердити рішення про анулювання акредитації», - сказав бойовик журналісту.

У вересні бойовики вигнали організацію «Лікарі без кордонів» із Луганська.

Дивіться також: Американські лікарі розповідають, як вірус поліомієліту потрапив в Україну

Ось, що треба знати батькам про вакцинацію від поліомієліту. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:47 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG