Спеціальні потреби

США передали Україні польовий госпіталь на 3 000 військових


Військовий госпіталь

Сьогодні Сполучені Штати офіційно передали уряду України військово-польовий експедиційний госпіталь вартістю 7,6 мільйонів доларів. Про це йдеться у прес-релізі посольства США в Україні.

"Госпіталь має покращити здатність України лікувати солдатів, поранених в операціях із захисту суверенної української території від агресії об’єднаних російсько-сепаратистських сил на сході України", - йдеться у повідомленні.

Госпіталь презентувати у Житомирі. Американські військові вже протягом місяця навчають українських колег, як найефективніше використовувати госпіталь.

Складається із чотирьох наметів, розгортається протягом 24 годин і може діяти у складних умовах автономно без постачання до 10 днів

Відомий у Сполучених Штатах під назвою EMEDS (Експедиційна система медичної підтримки), цей військово-польовий госпіталь являє собою легку, компактну реанімаційну споруду, яку можна висунути в район бойових операцій широкого спектру для надання швидкої медичної допомоги.

Вона може використовуватися для лікування поранених, стабілізації пацієнтів та підготовки жертв для медичної евакуації до установ, що займаються лікуванням на більш високому рівні. Надаються також первинна медично-санітарна допомога, стоматологічні послуги і послуги загального медичного захисту військового персоналу.

Військовий госпіталь
Військовий госпіталь

Госпіталь розрахований на роботу у ньому 30 лікарів і допоміжних медичних працівників. Він може надавати медичну допомогу трьом тисячам військовиків. Складається із чотирьох наметів, розгортається протягом 24 годин і може діяти у складних умовах автономно без постачання до 10 днів.

Військовий госпіталь
Військовий госпіталь

Дивіться також: 1621 поранений з зони АТО отримав медичну допомогу завдяки українській громаді

1621 поранений з зони АТО отримав медичну допомогу завдяки українській громаді. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:47 0:00

XS
SM
MD
LG