Спеціальні потреби

Федерацію хокею Росії оштрафували за неповагу до гімну Канади


Федерацію хокею Росії оштрафували в понеділок на $85 000 за демонстративну зневагу російської національної збірної до урочистостей з нагоди перемоги Канади у фіналі чемпіонату світу з хокею. Про це повідомляє канадське видання The Globe and Mail, а також низка інших видань.

Міжнародна федерація хокею на льоду заявила, що російські гравці вмисне покинули лід до виконання гімну Канади, отримавши знак від капітана Іллі Ковальчука.

Російська федерація стверджувала, що програвши у Празі з рахунком 6:1 у травні, російські гравці помилково сприйняли відкриті ворота як сигнал до виходу.

Однак на відео видно, як Ковальчук зробив «чіткий рух головою», наказавши товаришам по команді покинути лід після отримання їхніх срібних медалей. Вони не залишилися на виконання гімну Канади і підняття прапорів трьох країн-призерів.

«Це нечувано, оскільки жодна інша команда ніколи не покидала лід на чемпіонаті світу з хокею до завершення церемонії нагородження», – заявили у Міжнародній федерації хокею на льоду. Вони постановили, що відкриті ворота «не мали значення», зазначивши, що російські гравці та офіційні особи були обізнані з правилами турніру, маючи «великий досвід».

Федерацію хокею Росії оштрафували після того, як вона вибачилася перед офіційними представниками Канади.

XS
SM
MD
LG