Спеціальні потреби

Джон Маккейн відхилив запрошення стати радником в Україні


Сенатор Джон Маккейн

Американський сенатор Джон Маккейн відхилив запрошення приєднатися до Дорадчої міжнародної ради реформ в Україні, пояснивши це обмеженнями, прописаними в Конституції США. Про це йдеться в заяві сенатора Маккейна на його офіційному сайті.

«Великою честю для мене було запрошення вступити в Дорадчу міжнародну раду реформ, форуму для обговорення шляхів гарантування територіальної цілісності і безпеки України, підтримки демократичного майбутнього країни перед загрозою російської агресії. Проте, відповідно до положень Конституції США про взаємодію членів Конгресу з іноземними урядами, я зобов’язаний відхилити запрошення», – зазначив сенатор Маккейн.

За його словами, він «гордий бути другом України у її боротьбі проти намагання Володимира Путіна розчленувати суверенну державу».

«Я продовжуватиму робити все, що можу, щоб зупинити агресію Володимира Путіна, як я це робив з перших днів протестів на Майдані, і я залишатимусь пліч-о-пліч із вільною Україною», – йдеться у заяві сенатора Джон Маккейна.

Раніше президент України Петро Порошенко своїм указом затвердив склад і положення про Дорадчу міжнародну раду реформ.

Згідно з указом, очолив орган колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі. До складу ради також включили, серед інших і американського сенатора Джона Маккейна.

Дивіться також: Українські жінки-парламентарі вручили сенатору Маккейну «Список Савченко»

Одна з найтемніших сторінок історії США - Маккейн про відмову Україні у зброї. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

XS
SM
MD
LG