Спеціальні потреби

Південнокорейська розвідка: Кім Чен Ин стратив міністра оборони


Хьон Йон Чоль
Хьон Йон Чоль

Національна служба розвідки Південної Кореї повідомила, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин наказав стратити міністра оборони за те, що той заснув під час військового заходу.

За словами представника розвідки, міністра Хьон Йон Чоля розстріляли із зенітної установки. Сотні посадовців спостерігали за стратою міністра 30 квітня, сказав заступник директора Національної служби розвідки Південної Кореї, виступаючи перед парламентським комітетом у Сеулі в середу.

Як повідомила південнокорейська агенція новин Yonhap, Кім Чен Ин вирішив, що Хьон, якого було призначено на цю посаду менш як рік тому, виявив неповагу та невірність, задрімавши. Також повідомляли, що свого часу він висловлював незгоду з Кім Чен Ином.

Міністр оборони Північної Кореї відповідає переважно за матеріально-технічне забезпечення та міжнародні обміни. Стратегічні питання вирішує впливова Комісія національного захисту та Центральна військова комісія партії.

Кім Чен Ин відомий тим, що не терпить навіть найменшої незгоди чи виклику своєму диктаторству. Він стратив власного дядька за звинуваченням у зраді 2013 року. Розвідка Південної Кореї наприкінці минулого місяця повідомила, що Кім Чен Ин наказав стратити 15 високопосадовців за виклик його авторитету.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG