Спеціальні потреби

Сеул: Північна Корея вдосконалила свій ядерний арсенал


Північна Корея, за всіма ознаками, досягла «суттєвого» рівня розвитку технологій для створення достатньо малого ядерного приладу, який може поміститися на ракеті. Про це повідомив міністр оборони Південної Кореї в аналітичному звіті, оприлюдненому у вівторок. Північна Корея, сказано у звіті, ще не показувала цих нових приладів.

Пхеньян має близько 40 кг збройового плутонію, повідомляє міністерство, отриманого після переробки відпрацьованих паливних стержнів. Як повідомляє Сеул, Північна Корея працює над програмою високозбагаченого урану.

Вважають, що Пхеньян спроможний створювати ракети, які можуть досягти континентальних Сполучених Штатів. Він уже здійснював випробування ракет далекої дії.

Південнокорейське агентство новин Yonhap наводить слова неназваного представника міністерства оборони про існування даних, які свідчать, що Північна Корея збільшила дальність своїх ракет від 7 000 до 10 000 кілометрів. Утім, свідчень того, що Пхеньян взяв такі ракети на озброєння, немає.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG