Спеціальні потреби

Нова кібер-стратегія Пентагона спрямована проти російських хакерів?


"Коли ми дізнались про тактику хакерів, експерти проаналізувати мережеву активність, пов’язану з Росією, і видалили їх з мережі", - сказав міністр оборони Ештон Картер.

Міністр оборони США Ештон Картер оприлюднив нову стратегію боротьби з кібер загрозами під час виступу в Стенфордському університеті. У США 90% комп'ютерних мереж це приватні бізнес-мережі, зазначив міністр, а відтак захист кіберпростору це завдання з яким уряд не може впоратися самостійно.

Під час свого триденного візиту до Силіконової долини у Каліфорнії, глава Пентагона зустрівся з топ-менеджерами технологічних компаній, таких як Facebook, та групою венчурних інвесторів.

«Необхідно переконати наші компанії і наш народ у тому, що все, що ми робимо в сфері кібер-безпеки, законно, доцільно і необхідно. Якщо компанії не будуть інвестувати кошти, захист кіберпростору країни в цілому буде ослаблений». заявив міністр.

Для ілюстрації кібер-загроз Ештон Картер розповів про нещодавній інцидент, коли російські хакери атакували мережі міністерства оборони США.

«Їм вдалося отримати певний доступ до нашої не конфіденційної мережі, ми швидко визначили загрозу і наша команда, що відповідає на такі інциденти, вполювала їх впродовж 24 годин. Коли ми отримали важливу інформацію про тактику хакерів, експерти проаналізувати мережеву активність пов’язану з Росією, і видалили їх з мережі таким чином, щоб мінімізувати шанси їхнього повернення», пояснив міністр. За словами урядовця, інформацію про цей інцидент дотепер не оприлюднювали.

Основною метою нової кібер-стратегії Ештон Картер назвав створення відділу Кібер-війська. Нова стратегія повинна захистити інформацію та системи Міністерства оборони, а також створити нові інтегровані можливості для підтримки військових операцій у надзвичайних ситуаціях.

XS
SM
MD
LG